Вітання селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Дата: 25.06.2021 11:37

Вітання селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди 25-ї річниці Конституції УкраїниВітання селищного голови Володимир ЛУКАША з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Шановні мешканці Степанівської громади!

Цього року 28 червня ми відзначаємо 25-ту річницю Конституції України. У цей день ми святкуємо початок історії сучасної незалежної України.

Конституція закріпила правові основи держави, її суверенітет і територіальну цілісність, визначила найціннішим – життя людини, її здоров’я, честь і гідність, надала кожному громадянину можливості для самоорганізації, свободу слова та віросповідання.

У непростий час відстоювання своєї самобутності ми розуміємо значущість Основного Закону України та осмислюємо відповідальність за кожен власний крок на шляху реалізації його ключових принципів.

Нехай же в день національного свята у кожного з нас міцніє почуття гордості за свою країну, мир і взаєморозуміння сприяють подальшій розбудові нашої держави у забезпеченні гідного життя кожного громадянина.

Вітаючи усіх зі святом, бажаю міцного здоров'я та творчого натхнення, добробуту і затишку у родинах, успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої Вітчизни – народовладдя, гуманізму та законності.

Зі святом вас, дорогі земляки!

Селищний голова                                                 Володимир ЛУКАШ