До уваги членів виконкому!

Дата: 22.06.2021 14:53

25 червня 2021 року о 14.00 в приміщенні Степанівської селищної ради за адресою вул. Центральна, 5  відбудеться засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

На розгляд винесені наступні питання:

1. Про підготовку закладів бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 років.

2. Про облік дітей шкільного віку, які проживають на території Степанівської селищної ради.

3. Про затвердження висновку органу опіки та піклування виконавчого комітету Степанівської селищної ради про доцільність призначення опікуном.

4. Про призначення опікуна, піклувальника

5. Про прийняття на квартирний облік.

6. Про затвердження зразка та опису печатки «Служба у справах дітей» для працівників служби у справах дітей Степанівської селищної ради.

7. Про закріплення права користування житловим приміщенням за дітьми, позбавленими батьківського піклування.

8. Про надання дозволу на зняття із  реєстрації місця проживання недієздатної особи.

9. Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування.

10. Про надання дозволу на вчинення правочину.

11. Про дозвіл на видалення фізично застарілих дерев.

12. Про створення комісії з питань надання соціальних послуг КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

13. Про присвоєння поштових адрес.

14. Про переведення садових будинків у житлові.

15. Про план роботи виконавчого комітету селищної ради на ІІІ квартал 2021 року.

16. Про затвердження Положення про місцеву автоматизовану систему централізованого оповіщення.

17. Інші питання.