Про скликання другого пленарного засідання позачергової сьомої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради

Дата: 18.06.2021 17:51

Скликати друге пленарне засідання позачергової сьомої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 22 червня 2021 року о 14 годині в залі засідань Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (вул. Центральна, 5, смт Степанівка).

На розгляд другого пленарного засідання позачергової сьомої сесії восьмого скликання Степанівської селищної Сумського району Сумської області ради винести такі питання:

1. Питання земельних відносин;

2. Повторний розгляд рішень шостої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області від 03.06.2021 «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Сазоновій Валентині Володимирівні», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для індивідуального садівництва гр. Щебетенко Р.І.», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Щебетенко Наталії Євгенівні», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гуйві Ользі Олександрівні», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність для індивідуального садівництва гр. Руденко Ользі Миколаївні», «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Руденку Дмитру Сергійовичу», «Про передачу комунального майна закладам освіти та медицини Степанівської селищної ради», дію яких зупинено згідно із розпорядженням селищного голови від 08.06.2021 № 146 «Про зупинення дії рішень шостої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради від 03.06.2021».

Розпорядження Селищного голови від 18.06.2021 року №155