Шановні медичні працівники !

Дата: 18.06.2021 15:50

Напередодні професійного свята – Дня медичного працівника, який традиційно відзначається в третю неділю червня, від всієї Степанівської громади хочу привітати медиків з професійним святом.

Лікарі,  медичні сестри, фельдшери, молодший медичний персонал -  це ті, хто дає нам надію у найважчих ситуаціях. Ті, хто не спить ночами, допомагаючи нам впоратися з хворобами. Ті, хто у позаробочий час залишає свою сім'ю, щоб ми та наші близькі були здорові. Таку професію могли вибрати лише дійсно добрі, уважні, чуйні до чужої біди люди.

У цей день я хочу сказати вам «Дякую!». Дякую вам за мужність, професіоналізм, жертовність, стійкість та силу в час боротьби з небезпечною недугою COVID-19, яка охопила весь світ. Сьогодні в нас в Україні відкрився другий фронт і саме ви зайняли цю лінію оборони. Прийміть сердечну подяку за віддану працю, безмежне милосердя, професійність та лікарську честь. Ви несете на собі величезний тягар чужого болю та відповідальності, адже у ваших руках – людські життя. Професія, яку ви обрали, заслуговує на найвищу похвалу, захоплення і повагу.

У Ваших руках – складна і відповідальна справа. Впевнені, що Ви й надалі з відповідальністю та сумлінням виконуватимете поставлені перед Вами завдання, дбатимете про нові професійні здобутки, а  Ваші зусилля винагороджуватимуться повагою і вдячністю людей. Низький уклін Вам за невтомну працю, щирі і відкриті серця.

Завдяки Вам у нас є віра та надія, і це – найголовніше.

Сердечно бажаю Вам та вашим родинам здоров’я, щастя, добра і благополуччя, невичерпної енергії та нових професійних здобутків. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Селищний голова                                       Володимир ЛУКАШ