З Днем батька Вас, дорогі наші татусі!

Дата: 18.06.2021 09:18

День батька — це міжнародне свято, яке відзначають одночасно по всьому світу, традиційно — в третю неділю червня.

Роль батька у вихованні дитини не менш важлива, ніж материнська.    Адже кожен малюк потребує гармонійного розвитку, який може отримати лише за участю обох батьків у вихованні.

Це свято створене для того, аби ми змогли сказати найкращі, найбільш щирі та емоційні слова всім чоловікам, яким в житті випала почесна та відповідальна місія бути батьком.

Бажаємо завжди залишатися героями для своєї малечі. Не забуваймо: навіть найтепліші слова ніколи не замінять дитині побаченого та відчутого нею. Залишаймося достойними прикладами для них.

Найтурботливіші, терплячі та люблячі, живіть довго і щасливо, будьте бадьорі та повні сил, залишаючись вірною підтримкою та опорою для своїх улюблених дітей. Нехай з кожним днем батьківство дарує Вам відчуття важливості, необхідності, підтримки та любові!

Благополуччя, міцного здоров’я, миру і добра всім Вашим родинам!

Будьте щасливі, дорогі земляки!

Селищний голова                      Володимир ЛУКАШ