Шановні користувачі та власники земельних ділянок!

Дата: 16.06.2021 09:18

Степанівська селищна рада повідомляє про обов’язковість сплати земельного податку за 2021 рік.

Так, відповідно п. 14.1.72. Податкового кодексу України (ПКУ) земельний податок – це обов'язковий платіж, що справляється з власників земельних ділянок, а також постійних землекористувачів, окрім пільгових категорій населення визначених п. 281.1.ПКУ, а саме:

– інваліди першої і другої групи;

– фізичні  особи, які виховують трьох і більше дітей віком до 18 років;

– пенсіонери (за віком);

– ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту";

– фізичні особи, визнані законом особами, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Для отримання квитанції на сплату земельного податку звертатись в Степанівську селищну раду. Також квитанції на сплату земельного податку можна отримати в приміщенні Підліснівського, Новосуханівського та Косівщинського старостинських округів.

Термін сплати податку до 28.08.2021 року. За несвоєчасність сплати нараховується пеня.

Списки користувачів та власників земельних ділянок, які не сплачують податок на землю, передаватимуться до Державної податкової інспекції для нарахування штрафних санкцій.

Виконавчий комітет Степанівської селищної ради