Увага!!! Вакансії

Дата: 15.06.2021 10:55

Степанівською селищною радою Сумського району Сумської області оголошується конкурс на заміщення вакантних посад:

- начальник земельного відділу апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області;

- спеціаліст І категорії (землевпорядник) земельного відділу апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області;

- спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник) земельного відділу апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

Вимоги до кандидатів на зайняття вакантних посад начальника, спеціаліста І категорії (землевпорядника) та спеціаліста ІІ категорії (землевпорядника) земельного відділу апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області:

Начальник відділу: громадянство  України; наявність повної вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій, діяльність яких провадилась у сфері земельних відносин, не менше 5-ти років; знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів за відповідним напрямком; вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Спеціаліст І категорії (землевпорядник) та спеціаліст ІІ категорії (землевпорядник): громадянство  України; вища освіта не нижче ступеня бакалавра в галузі знань «Право» або «Архітектура та будівництво»; без вимог до стажу роботи; знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативних актів за відповідним напрямком; вільне володіння державною мовою; володіння персональним комп’ютером в режимі користувача.

Документи, що  подаються на конкурс:

1. Заява про участь у конкурсі;

2. Особова картка ( форма П-2 ДС);

3. Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2020 рік;

4. Копія паспорта;

5. Копія ідентифікаційного коду;

6.Копія військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

7. Копія документів про освіту;

8. Дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

9. Копія трудової книжки.

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається за адресою: смт.Степанівка, вул.Центральна, 5.