Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за травень 2021 року

Дата: 02.06.2021 10:19

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2344 адміністративні послуги.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 280 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 42

• видача довідок – 38

• звернення громадян – 10

• земельні питання -81

• витяги з ДЗК та інформдовідки - 73

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 36 (у тому числі 20 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1901 адміністративну послугу, зокрема:

• документи дозвільного характеру  58

• містобудування30

• вклейка фото33

• закордонні паспорти94

• ID-картки100

• земельні питання1103 (у тому числі 95 онлайн)

• реєстрація нерухомості483

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 163 адміністративні послуги, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 46

• видача довідок – 75

• звернення громадян – 3

• земельні питання - 11

• адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 27 (у тому числі 15 через «Соціальну громаду»)

Всього за 5 місяців 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 12599 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 952 паспортних документів (379 закордонних паспортів та 573 ID картки). Державним реєстратором здійснено 1688 реєстраційних дій.