1 червня – День захисту дітей

Дата: 01.06.2021 14:32

У перший день літа ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це  свято дітей та тих, хто завжди поруч з ними, хто піклується про них і допомагає їм твердо стати на ноги.

Зігріваючи теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднуючи зусилля заради майбутнього – ми виховуємо достойних українців, які неодмінно стануть гордістю держави. Тому наше основне завдання – виховати своїх дітей розумними, порядними, добрими, з щедрою та гармонійною душею, впевненими в собі.

Сьогодні цей день набуває особливого значення, адже на превеликий жаль, в Україні є діти, яким бракує тепла, дружнього спілкування з однолітками, справжнього дитинства і мирного неба над головою.

Декілька років поспіль Степанівська селищна рада вітає родини з дітьми, які знаходяться у складних життєвих обставинах, з цим святом, даруючи їм продуктові набори. Цей рік не став виключенням: 31 родина нашої територіальної громади, у яких виховується більше 70 дітей, отримали солодкі подарунки.

Щиро бажаємо всім маленьким жителям миру, міцного здоров’я, щастя, добра та сімейного затишку.

Нехай дитинство буде яскравим, захоплюючим, сповненим любові, ласки та добра!