Про скликання другого пленарного засідання шостої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради

Дата: 31.05.2021 19:09

Скликати друге пленарне засідання шостої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області 03 червня 2021 року о 14 годині в залі засідань Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області (вул. Центральна, 5, смт Степанівка).

На розгляд другого пленарного засідання шостої сесії восьмого скликання Степанівської селищної Сумського району Сумської області ради винести такі питання:

1. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

2. Про приведення у відповідність до чинного законодавства України рішення 1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

3. Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

4. Внесення змін «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки».

5. Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Степанівської селищної ради.

6. Про встановлення ставок та пільг зі сплати місцевих податків і зборів.

7. Про внесення змін до рішення  1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року «Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

8. Про Правила благоустрою території населених пунктів Степанівської селищної ради.

9. Про затвердження Правил приймання стічних вод до систем централізованого водовідведення на території Степанівської селищної ради.

10. Про внесення змін до структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради.

11. Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини  смт. Степанівка» Сумського району Сумської області.

12.  Про утворення спеціалізованої служби «Денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі» при КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської  області.

13. Про внесення змін до рішення першої сесії від 23.12.2020 року   про затвердження програми соціального захисту населення Степанівської селищної ради на 2021 рік.

14. Про  внесення змін до Положення про службу у справах дітей Степанівської селищної ради.

15. Про зміни до Програми розвитку освіти Степанівської селищної ради на 2018-2021 роки на 2021 рік.

16. Про внесення змін до Програми підтримки та розвитку культури й- мистецтва Степанівської селищної ради на 2021 рік.

17. Про внесення змін до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік.

18. Про зміни до Програми оздоровлення та відпочинку дітей Степанівської селищної ради на 2021 рік.

19. Про внесення змін до штатного розпису Косівщинського ЗЗСО.

20. Про внесення змін до штатного розпису КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа» Степанівської  селищної ради.

21. Про ліквідацію Степанівської селищної бібліотеки №2.

22. Про надання згоди на безоплатне прийняття із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумського району Сумської області майна у комунальну власність Степанівської селищної територіальної громади в особі Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

23. Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради та його територіальні підрозділи.

24. Про прийняття повноважень у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

25. Про затвердження Положення про юридичний відділ апарату Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

26. Про поновлення на посаді Гирман С.А.

27. Питання земельних відносин та інші.

Розпорядження Селищного голови від 31.05.2021 року №141