Проводяться роботи з благоустрою

Дата: 28.05.2021 15:33

З метою поліпшення навколишнього природного середовища, забезпечення утримання територій населених пунктів громади у належному санітарному стані, збереження та утримання  об'єктів загального користування та створення умов сприятливих для життєдіяльності населення  проводяться заходи з організації благоустрою та санітарної очистки територій населених пунктів селищної ради.

Протягом останнього тижня вжито заходів щодо приведення у належний санітарний стан населених пунктів Степанівської громади, а саме: здійснено заходи з вуличного освітлення с. Червоний Кут та с.Головашівка; прибирання території парку ім. Лесі Українки в с. Косівщина; грейдерування доріг в с. Підліснівка та с. Степне; косіння трави по вул. Степанівська та вул. Конотопська в смт Степанівка.

Роботи з благоустрою територій продовжуються.