До Уваги мешканців Степанівської громади!!

Дата: 25.05.2021 08:46

Відповідно до розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації №269 ОД від 23.04.2021 року з метою запобігання пожежам, недопущення порушень правил пожежної безпеки в лісах області, враховуючи високу пожежну небезпеку хвойних насаджень, антропогенну причину виникнення лісових пожеж на території Сумської області заборонено відвідування населенням лісів і в’їзд до них (крім транзитних шляхів) транспортних засобів, інших механізмів, за винятком тих,  що використовуються для лісогосподарської мети, полювання у період високої пожежної небезпеки, а також проведення лісозаготівельних та інших пожежонебезпечних робіт (при встановленні IVV класів пожежної небезпеки за умовами погоди) протягом 2021 року.