Ніколи не мовчіть про насильство!

Дата: 24.05.2021 16:06

Уповноважений Президента України з прав дитини  спільно з Міжнародною благодійною організацією «Служба порятунку дітей» розпочали проєкт щодо захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації.

Якщо ваша дитина постраждала від сексуального насильства, ви стали свідком насильства над дитиною чи ви підозрюєте насильство над дитиною - повідомляйте в поліцію та телефонуйте за номером  093 063 53 43. За вказаним номером можна отримати юридичну консультацію, психологічну підтримку, а також отримати допомогу щодо організації реабілітації дитини.

Більше інформації про захист дітей від сексуального насильства на сайті МБО “Служба порятунку дітей” https://www.savechild.com.ua/