Подано проект на отримання державної субвенції на розвиток ЦНАП

Дата: 24.05.2021 07:59

З метою отримання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг (Постанова Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 №249 "Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг") Степанівською селищною радою підготовлений та поданий до Мінцифри відповідний проект щодо закупівлі комп’ютерного та копіювального обладнання для забезпечення діяльності відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради.

Загальна вартість проекту складає 153 тис. грн. Субвенція з державного бюджету на реалізацію вказаного проекту становитиме 107,1 тис. грн. (70% вартості), співфінансування за рахунок місцевого бюджету у розмірі 30% від загальної вартості становитиме 45,9 тис.грн.

Реалізація вказаного проекту дозволить забезпечити адміністраторів віддалених робочих місць та державних реєстраторів сучасними потужними робочими станціями, що сприятиме підвищенню рівня якості та швидкості надання адміністративних послуг населенню.

На сьогоднішній день проект розглядається комісією Мінцифи з відбору об’єктів, що отримають державну допомогу на розвиток мережі ЦНАП.