Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 17.05.2021 15:40

14 травня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянуто 18 питань порядку денного.

На засіданні підведено підсумки виконання бюджету селищної територіальної громади та галузевих програм за І квартал 2021 року.

Начальник управління фінансів та економічного розвитку селищної ради Сергій Кривець доповів, що фактично за І квартал 2021 року надійшло доходів на загальну суму 26 778 272,47 грн., у тому числі доходи загального фонду 26 359 460,00 грн., з них: власні надходження - 19 671 024,00 грн., офіційні трансферти - 6 688 436,00 грн. До спеціального фонду надійшло доходів на суму 418 812,47 грн. Сума перевиконання доходів загального фонду без урахування трансфертів склала 1 129 956,00 грн., або 106,09%.

У ході засідання розглянуто стан виконання місцевих програм, які будуть надані на затвердження чергової сесії Степанівської селищної ради. Зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини смт. Степанівка», забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів селищної ради, допомоги дітям з рідкісними (орфанними) хворобами тощо.

Також на засіданні обговорили питання щодо забезпечення майнових прав неповнолітньої дитини, що було раніше погоджено Радою опіки та піклування селищної ради, та заслухано звіт про роботу із зверненнями громадян у І кварталі поточного року.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.