Про скликання засідання чергової 6 сесії восьмого скликання

Дата: 14.05.2021 18:55

Скликати  чергове засідання 6 сесії восьмого скликання 27 травня  2021 року о 14-00 годині в приміщенні Степанівської селищної ради

На розгляд сесії винесено наступні питання:

1. Про початок повноважень депутата Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

2. Про внесення змін до рішення першої сесії «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу».

3.  Про погодження призначення директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області.

4.  Про  виконання бюджету селищної територіальної громади за 1 квартал 2021 року.

5. Про стан виконання «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік»  за І квартал 2021 року.

6.  Про стан виконання «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки» за І квартал 2021 року.

7. Про стан виконання Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік» за І квартал 2021 року.

8. Про стан виконання  « Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік» за І квартал 2021 року.

9. Про виконання «Програми забезпечення окремих категорій громадян Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік пільговим проїздом» за  І квартал  2021 року.

10. Про  виконання Програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  за І квартал 2021 року.

11.  Про виконання Програми  надання   допомоги дітям  з рідкісними  (орфанними ) хворобами, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади за І квартал  2021  року.

12.  Про виконання  Програми  надання допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які проживають на території  Степанівської об’єднаної територіальної громади та отримують програмний гемодіаліз,  за   І квартал 2021  року.

13. Про виконання Програми  підтримки й розвитку культури та мистецтва Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2021 рік за   І квартал 2021  року.

14.  Про виконання Програми «Обдарована молодь» на 2018-2021 роки за І квартал 2021 року.

15. Про виконання Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2021 рік  за   І квартал 2021  року.

16.  Про виконання Програми  розвитку освіти Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області на 2018-2021 роки за І квартал  2021 року.

17. Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

18.  Про приведення у відповідність до чинного законодавства України рішення 1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної територіальної громади на 2021 рік».

19.Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

20. Внесення змін «Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики сімейної медицини смт. Степанівка»  Сумського району Сумської області на 2021 роки».

Земельні питання

Інші.

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування соціально-економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва, провести 17 травня о 12:00.

Засідання  комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва провести 20 травня о 15:00.

Місце проведення засідання постійних комісій - актовий зал в приміщенні Степанівської селищної ради (2 поверх).

Розпоряження Селищного голови від 14.05.2021 року №133