Привітання селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди 351-ї річниці селища Степанівка

Дата: 06.05.2021 14:36

Дорогі земляки!

Сьогодні, 6 травня, у день храму Великомученика Георгія Побідоносця ми святкуємо День селища Степанівка!

День народження рідного селища – це свято всіх його жителів, хто в ньому народився і виріс, хто колись переїхав і назавжди залишився, хто в ньому живе і працює сьогодні, це день народження малої Батьківщини.

Усі досягнення, якими багата Степанівка, складаються з щоденної праці, знань і талантів кожного її жителя і саме в такі свята кожен відчуває себе  частиною великої громади.

У сьогоднішній святковий день щиро бажаю всім жителям селища процвітання і стабільності. Саме Вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища Степанівка, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції свого народу.

Ми всі разом будемо прикладати максимум зусиль, щоб наше рідне селище розвивалося, оновлювалося і змінювалося на краще, зростав його економічний і культурний потенціал.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім нам  здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах і нехай мрія про краще майбутнє окриляє на нові звершення та нові добрі починання.

З Днем народження, рідна Степанівко!!!

Володимир ЛУКАШ