Привітання Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з Великоднем

Дата: 30.04.2021 10:08

Шановні мешканці Степанівської громади! Прийміть найщиріші вітання із найсвітлішим святом всіх християн – Великоднем!

Це свято спонукає кожного із нас ще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам найкращу нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно.

У ці дні пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на краще. Нехай Великодні дзвони розбудять найбайдужіші серця, додадуть натхнення для самовідданої праці на благо рідного краю та держави, бажання будувати, берегти і кожним своїм кроком творити суспільство національної гідності, свободи і демократії.

У ці теплі радісні дні бажаю, щоб переможний дух надії та радості супроводжували Вас і Ваші родини, давали силу, енергію, наснагу для добрих і корисних справ. Нехай радісні Пасхальні дні покладуть благодатні початки для нових перемог і звершень на Вашому життєвому шляху.

Щиро бажаю кожному з Вас Господньої милості, добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення.

Селищний голова                                                     Володимир ЛУКАШ