Вивчають досвід Степанівської громади

Дата: 14.04.2021 10:39

Сьогодні до Степанівської територіальної громади завітала делегація від сусідньої Хотінської громади для ознайомлення та вивчення питання щодо досвіду роботи з питань організації ЦНАП.

Під час зустрічі обговорено організаційні питання, ознайомлено з роботою адміністраторів, вивчено питання технічного забезпечення Центру.

«ЦНАП – це обличчя влади, - зазначив селищний голова Лукаш В.О. За короткий період в громаді вдалося створити ЦНАП, над яким працювала команда апарату селищної ради спільно з європейськими партнерами – Програмою «U-LEAD з Європою» впродовж 2019-2020 років. На сьогодні Центр відповідає високим стандартам інтегрованих офісів з надання адміністративних послуг. Найважливіше, що у ЦНАП вдалося інтегрувати практично всі групи базових адміністративних послуг: реєстрація місця проживання, земельних ділянок; адмінпослуги соціального характеру, зокрема призначення житлових субсидій і державної допомоги; пенсійні послуги; вклеювання фото в паспорти, видача паспортів нового зразка; видача закордонних паспортів та ін. З березня 2021 року створений Реєстр територіальної громади Степанівської селищної ради, проводиться його наповнення».

За підсумками зустрічі між Степанівською та Хотінською громадами підписано Меморандум про співпрацю, де Сторони домовились про подальшу співпрацю з питань організації та впровадження адміністративних та інших послуг, стажування спеціалістів та ін.

Це вже третій Меморандум про співпрацю з питань надання Степанівською ТГ адміністративних послуг через ЦНАП. Раніше його  підписано з Нижньосироватською ТГ та Миколаївською ТГ.