Відбулась нарада щодо оформлення паспортних документів у ЦНАП

Дата: 13.04.2021 14:58

13.04.2021 відбулась спільна нарада за участі відповідальних працівників Сумського РВ УДМС України в Сумській області та відділу ЦНАП Степанівської селищної ради щодо оформлення паспортних документів у ЦНАП.

Обговорювались питання щодо оформлення паспорта громадянина України у формі картки згідно з довідкою про реєстрацію особи громадянином України, виданою закордонною дипломатичною установою, щодо підстав для обміну паспорта громадянина України у формі картки раніше, ніж протягом одного місяця до дати закінчення строку його дії, щодо порядку обміну паспорта громадянина України протягом одного місяця до дати закінчення строку його дії за умови, що цей документ було втрачено після повернення заявнику до виготовлення нового.

Нагадуємо, що сектором «Територіальний підрозділ» відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради надаються послуги по оформленню паспорта громадянина України у формі картки та паспорта громадянина України для виїзду за кордон. Крім того, доступною є комплексна послуга для підлітків ID-14, яка передбачає одночасне оформлення першого паспорта та номера платника податків (Послуга ID-14 безкоштовна).

Вказані послуги надаються громадянам України незалежно від місця реєстрації! За І квартал 2021 року прийнято на оформлення 558 паспортних документів (216 закордонних паспортів та 342 ID картки).

Оформити паспортні документи можна за адресою: м. Суми, вул. Іллінська, 97, тел. (099) 759-34-77, (066) 370-43-50, stepanivka.tsnap@ukr.net

Довідково:

Як оформити закордонний паспорт

Як оформити ID-картку

Як отримати паспорт та номер платника податків одночасно