Проведено апаратну нараду

Дата: 12.04.2021 15:38

12 квітня 2021 року Степанівський селищний голова Володимир Лукаш провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради.

Особлива увага була приділена питанням проведення робіт з благоустрою територій: грейдерування та підсипки доріг, ліквідації стихійних сміттєзвалищ, озеленення та впорядкування територій біля меморіалів, пам’ятників та кладовищ.

Розглянули питання щодо визначення потреби у проведенні ремонтних робіт у закладах освіти та культури, їх функціонування в умовах карантинних обмежень, облаштування волейбольних та футбольних майданчиків по території селищної ради.

На нараді піднімалися питання виділення коштів з місцевого бюджету на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

У ході наради розглянули питання щодо підготовки матеріалів до засідання чергової сесії селищної ради та засідання виконавчого комітету.

За підсумками обговорення питань були надані відповідні доручення.