Проводяться роботи з утримання мереж вуличного освітлення та грейдерування доріг

Дата: 08.04.2021 16:08

Вуличне освітлення – важлива складова благоустрою Степанівської громади, зручності  для її мешканців у вечірній та нічний час. З кожним роком розширюється географія світлового комфорту жителів, проводяться роботи з ремонту й утримання мереж вуличного освітлення. Зокрема, у селі Білоусівка тривають роботи з реконструкції вуличного освітлення, а саме: змонтовано 600 м кабелю СІП та встановлено 6 ліхтарів.

Роботи з вирівнювання доріг без твердого покриття вулиць проводяться на виконання Програми благоустрою територій населених пунктів Степанівської селищної ради на 2021 рік. Грейдерували дороги в смт Степанівка по вул. Сонячна (біля кладовища) та по вул.Степанівська (біля стадіону).

Роботи з благоустрою території продовжуються.