Інформація про особливості обслуговування клієнтів Cумської районної філії Сумського обласного центру зайнятості

Дата: 02.04.2021 15:26

З метою попередження розповсюдження коронавірусної інфекції
COVID-19 з 05.04. 2021 року у Сумській районній філії Сумського обласного центру зайнятості запроваджується тимчасовий порядок обслуговування клієнтів у дистанційному режимі:

• призупиняється відвідування зареєстрованими безробітними центру зайнятості з 05 квітня 2021 року, прийом здійснюється засобами телефонного або електронного зв’язку;
  • подання документів, що фіксують намір клієнта про реєстрацію його як безробітного, здійснюється через портал державних послуг “Дія” https://diia.gov.ua/services/dopomoga-po-bezrobittyu.

Опрацювання документів проходить щоденно у робочі дні, за результатом чого фахівець центру зайнятості зв’язується з клієнтом для підтвердження та уточнення необхідної інформації. Всі консультації, пов’язані з отриманням соціальних послуг та матеріального забезпечення надаються засобами дистанційної комунікації (телефоном, електронною поштою тощо).

Звертаємо увагу на те, що шукачам роботи необхідно обов’язково подати до центру зайнятості актуальні контактні дані, за якими особа перебуває на постійному зв’язку!

Телефони Сумської районної філії Сумського обласного центру зайнятості: (0542) 618160, 618109,

Електронна пошта: cz@rcz.socz.gov.ua