Підсумки роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» виконавчого комітету Степанівської селищної ради» та його територіальних підрозділів за березень 2021 року

Дата: 02.04.2021 15:25

За звітний період Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 2171 адміністративну послугу.

Адміністраторами відділу ЦНАП (смт. Степанівка) надано 288 адміністративних послуг, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 92
  • видача довідок – 52
  • звернення громадян – 30
  • земельні питання -65
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 49 (у тому числі 36 через «Соціальну громаду»)

Адміністраторами та державним реєстратором сектору «Територіальний підрозділ» відділу ЦНАП (м.Суми) надано 1722 адміністративні послуги, зокрема:

• документи дозвільного характеру – 114
  • містобудування – 20
  • вклейка фото – 58
  • закордонні паспорти – 70
  • ID-картки – 137
  • земельні питання – 1013 (у тому числі 143 онлайн)
  • реєстрація нерухомості – 310

Адміністраторами та спеціалістами віддалених робочих місць відділу ЦНАП (с.Косівщина, с.Підліснівка, с.Новосуханівка) надано 161 адміністративну послугу, зокрема:

• реєстрація місця проживання – 62
  • видача довідок – 48
  • звернення громадян – 11
  • земельні питання - 15
  • адміністративні послуги соціального характеру (пільги, субсидії, допомоги) – 25 (у тому числі 18 через «Соціальну громаду»)

Всього за І квартал 2021 року Центром надання адміністративних послуг Степанівської селищної ради надано 8000 адміністративних послуг. Прийнято на оформлення 558 паспортних документів (216 закордонних паспортів та 342 ID картки). Державним реєстратором здійснено 753 реєстраційні дії. З березня 2021 року створений Реєстр територіальної громади Степанівської селищної ради, проводиться його наповнення. Адміністратори Центру взяли участь у 20 вебінарах та онлайн-навчаннях щодо надання адміністративних послуг.