До уваги громадян! Обмежено доступ до адмінбудівель Степанівської селищної ради та старостинських округів.

Дата: 31.03.2021 09:48

Відповідно до розпорядження Степанівського селищного голови від 30.03.2021 № 96 тимчасово, в період дії карантинних заходів, обмежено доступ громадян до адміністративних приміщень Степанівської селищної ради та її структурних підрозділів, Підліснівського, Косівщинського та Новосуханівського старостинських округів.

Тимчасово призупинено проведення особистого прийому громадян селищним головою та фахівцями структурних підрозділів селищної ради.

У разі виникнення крайньої необхідності звертатися до Степанівської селищної ради за телефоном (0542) 778-775 або електронною поштою steprada@ukr.net.

Розпорядження селищного голови від 30.03.2021 №96