До уваги мешканців Степанівської громади!!! Нерест 2021 Сумська область

Дата: 29.03.2021 15:01

Відповідно до Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів» від 08.06.2011 року, згідно п.п.8.1,8.2,8.3 «Правил промислового рибальства у рибогосподарських водних об'єктах України», затверджених наказом Держкомрибгоспу України від 18.03.1999 року № 33 і зареєстрованих в Мінюсті України 25 травня 1999 року за № 326/3619, п.п. 3.14, 4.4, 4.14.3, 5.3 «Правил любительського і спортивного рибальства» затверджених наказом Держкомрибгоспу № 19 від 15.02.1999 року, зареєстрованих в Мінюсті України за № 269/3562 від 28.04.1999р.

1. Заборонено промислове та любительське рибальство на період нересту
риб і розмноження інших водних біоресурсів у рибогосподарських водоймах, підконтрольних Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, у такі строки:

- у всіх річках та їх кореневих водах (руслах річок з усіма діючими рукавами, затоками) з 01 квітня по 20 травня 2021 року включно;

- у всіх водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2021 року включно;

-у придаткових водоймах (протоки, гирла, озера, ставки та інші водойми, в
тому числі ті, які тимчасово заливаються водою в період весняної повені)
з 01 квітня по 30 червня 2021 року включно.

2. Заборонено всякий лов раків у період виношування ними ікри, личинок, першої линьки з 01 квітня по 30 червня 2021 року включно.

3. Оголошено нерестовищами всі річки, водосховища, придаткові водойми та інші рибогосподарські водні об'єкти Сумської області, які підконтрольні Управлінню Державного агентства рибного господарства у Сумській області, крім тих, що знаходяться в межах населеного пункту, де дозволяється любительський лов риби з берега однією поплавковою або донною вудкою із одним гачком і спінінгом.

4.На водних об'єктах в період нересту забороняється використання всіх
плавзасобів, за винятком суден контролюючих органів, які здійснюють охорону водних біоресурсів.

5. Під час нересту забороняється проводити у рибогосподарських водних об'єктах та в прибережних захисних смугах днопоглиблювальні, вибухові, бурові роботи, видобуток гравію та піску, інші роботи, які негативно впливають на стан водойм.

Шановні жителі Степанівської громади! Для забезпечення оперативного реагування на факти браконьєрства просимо всіх, хто бачить незаконний вилов риби на водоймах області чи збут біоресурсів та незаконних знарядь лову терміново повідомляти на «гарячу» лінію Сумського рибоохоронного патруля: (096) 838-25-70, (0542) 77-90-13 та всеукраїнську безкоштовну «гарячу» лінію: 0-800-50-52-50.

Смотреть исходное изображение