Оголошення про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради

Дата: 29.03.2021 11:05

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішень четвертої сесії восьмого скликання Степанівської селищної ради від 18.03.2021 «Про створення Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області», «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської області» Степанівська селищна рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради.

Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 29 березня 2021 року до 07 квітня 2021 року, крім вихідних, відділу  організаційної роботи та документообігу  Степанівської селищної ради за адресою: Сумська область, Сумський район смт Степанівка, вул. Центральна,5. Телефон для довідок : 778 – 775.