Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора КУ «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області

Дата: 29.03.2021 11:02

Відповідно до частини другої статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору»,  виконавчий комітет оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської області.

Юридична адреса «Центр надання соціальних послуг» Степанівської  селищної ради Сумського району Сумської області : 42342, Сумська область, с. Косівщина, вулиця Шкільна, будинок 16 А.

Основними напрямками діяльності КУ «ЦНСП» Степанівської селищної ради є:

-проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в складні життєві обставини осіб/сімей, які належать до вразливих груп населення;

-надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно до переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Документи на конкурс приймаються за адресою: Сумська область, Сумський район, смт Степанівка, вул.Центральна,5,Степанівська селищна рада,  е-mail: steprada@ukr.net з 8.00 години  29 березня 2021 року до 16.00 години 12 квітня  2021 року.

Для участі у конкурсі претендент подає та/або надсилає електронною поштою такі документи:

- заяву про участь у конкурсі за формою, визначеною у додатку до Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області, затвердженого рішенням селищної ради  від 18.03.2021 року;

- належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

- автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

- мотиваційний лист, складений у довільній формі;

- довідку про відсутність судимості;

-перспективний план розвитку Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Степанівської селищної ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів, лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Вимоги до конкурсантів: громадянство України, повна вища освіта (магістр, спеціаліст), стаж роботи на керівних посадах– не менше ніж 3 роки.

Зразок заяви

Перелік питань