Звернення Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди 207-ї річниці з Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

Дата: 09.03.2021 15:15

Шановні жителі громади!

На початку весняної пори ми вшановуємо Великого Кобзаря, світоча українського народу Тараса Шевченка. Сьогодні, 9 березня, минає 207-а річниця від Дня народження видатного українського письменника, прозаїка, драматурга, перекладача, майстра образотворчого мистецтва,  політичного і громадського діяча, філософа, фольклориста, людини універсальних багатогранних обдарувань, легендарної історичної постаті різних епох і поколінь, а 10 березня – 160-ті роковини смерті.

Життя Великого Кобзаря є прикладом свідомого вибору людини, яка обрала нелегку, сповнену випробувань і боротьби дорогу служіння рідному народові. Творчість Шевченка пронизана гарячою любов’ю до рідного краю. Його думи та полум’яне слово відображали прагнення трудового люду до кращої долі. Його мрії, біль і тривоги – безцінні настанови, залишені нам у спадок. А його мудрість та сила завжди будуть поруч з нами, які б випробування і терпіння не випадали на нашу долю.

Ім’я славетного поета давно стало символом нашої нації. Весь свій могутній талант він присвятив служінню народові.

Тож будьмо гідними продовжувачами справи Т.Г.Шевченка, патріотами своєї землі. Будуймо всією громадою свій дім – у злагоді, мирі та любові, щоб діти наші і онуки отримали у спадок державу, яку заповідав нам Великий Кобзар.

Добра вам! І хай щастить нам усім!

З повагою

Селищний голова                                                           Володимир ЛУКАШ