Інформація Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області про проведення конкурсу з відбору виконавців робіт із землеустрою та проведення аукціону

Дата: 09.03.2021 08:30

1.Мета проведення робіт.

Виготовлення та погодження в установленому законодавством порядку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок, право оренди яких пропонується для продажу на земельних торгах.

2. Дані про земельні ділянки.

Цільове призначення КВЦПЗ  12.08 для розміщення та експлуатації будівель і споруд додаткових транспортних послуг та допоміжних операцій орієнтовною площею 0,2500 га, місце розташування:  смт. Степанівка, вул. Центральна, Сумського району, Сумської області (на умовах оренди).

3.    Умови конкурсу.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті, на якому робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою» із зазначенням об’єкта та дати проведення конкурсу і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт (у календарних днях).

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. Прийняття заяв припиняється за п’ять робочих днів до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання, претендент до участі у конкурсі не допускається.

Термін виконання робіт – не більше 60 днів.

4.   Перелік підтвердних документів, які подаються

на конкурс з відбору виконавця робіт із землеустрою:

• заява про участь у конкурсі з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1. Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою , оцінки земель та визначення виконавця земельних торгів на конкурентних засадах, затвердженого наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 25.09.2012 № 579, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 26 вересня 2012р. за № 1655/21967

-    копія документа, що засвідчує реєстрацію фізичних осіб у Державному

реєстрі        фізичних осіб (для претендента фізичної особи-підприємця)

• згода на обробку персональних даних (для претендента фізичної особи-підприємця)
  • копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи)
  • копія ліцензії та сертифікату інженера-землевпорядника
  • проект завдання на виконання послуг з виконання робіт із землеустрою, у якому, зокрема, має бути зазначено вид документації із землеустрою, яку пропонує розробити претендент , перелік вихідних даних, які має надати організатор земельних торгів та перелік документів і матеріалів, які будуть представлені  за результатами виконаних робіт.

5. Строк подання конкурсної документації.

до 23.03.2021 року (включно)

1. Поштова адреса, за якою подаються документи

42304, Сумська обл.., Сумський район, смт. Степанівка, вул. Центральна, 5 Степанівська селищна рада

1. Інформація про проведення конкурсу
  • конкурс відбудеться 24.03.2021 року об  10 год.  00 хв. у приміщенні Степанівської селищної ради за адресою Сумська обл.., Сумський район, смт. Степанівка, вул. Центральна, 5

1. Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони.

Сумська обл.., Сумський р-н, смт. Степанівка, вул. Центральна ,5

Телефон для довідок (0542) 778-775