Привітання Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди Міжнародного жіночого дня

Дата: 05.03.2021 11:49

Шановні жінки!

Сердечно вітаю Вас із прекрасним святом – Міжнародним жіночим днем!

Наближається перше весняне свято і дуже символічно, що воно присвячене саме Вам, жінкам, і осяяне чарівністю жіночності.  Це свято є символом добра, кохання, радості та тепла. Адже  жінка, як і весна, несе у світ особливу і велику місію природи – життя і любов, ніжність і турботу, натхнення і неповторність.

Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого краю і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники великих підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени, діячі культури і службовці...

Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований.

Сердечно бажаю Вам здоров'я, нев`янучої молодості, радості, краси. Хай буде спокій і достаток у Ваших сім`ях, хай сонце завжди зігріває душі, а вдома та на роботі зустрічають розуміння і підтримка чоловіків.

Миру Вам, прихильності долі, щастя й радості на довгі і щасливі літа.

З повагою

Селищний голова                                                              Володимир ЛУКАШ