Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 04.03.2021 09:52

02 березня 2021 року відбулося засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради, на якому було розглянуто 14 питань порядку денного.

На засіданні обговорили питання та прийняли рішення щодо коригування тарифів на послуги з водопостачання і водовідведення на території смт Степанівка та Підліснівського старостинського округу, що надаються ФОП Шкарупа О.В.

У ході засідання прийнято ряд рішень щодо захисту прав дітей, позбавлених батьківського піклування, та майнових прав малолітніх осіб, які попередньо було обговорено на спільному засіданні Комісії з питань захисту прав дитини та ради опіки та піклування.

Також обговорили питання щодо переведення садових будинків, що знаходиться на території Косівщинського старостинського округу, у житлові будинки та присвоєння поштових адрес об’єктам нерухомості.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.