Про скликання чергової 4 сесії восьмого скликання

Дата: 02.03.2021 19:26

Скликати  чергове засідання 4 сесії восьмого скликання 18 березня  2021 року о 14-00 годині в приміщенні Степанівської селищної ради,

На розгляд сесії винести наступні питання:

1.  Про внесення змін до рішення 1 сесії 8 скликання Степанівської селищної ради від 2.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної  територіальної громади на 2021 рік».

2. Про внесення змін до рішення першої сесії  від 23.12.2020 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2021  рік.

3. Внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

4.  Внесення змін до Програми «Забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів Степанівської селищної ради на 2021 рік».

5.  Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2021 рік».

6.  Про внесення змін до рішення  1 сесії 8 скликання від 23.12.2020 року  « Про Програму благоустрою територій населених пунктів селищної ради на 2021 рік».

7. Земельні питання.

8. Та інші.

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування соціально-економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва,  провести 10 березня о 15-00.

Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва провести 11 березня о 15-00.