ПІДТРИМКА РОДИН СТЕПАНІВСЬКОЇ ОТГ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ У СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ

Дата: 26.02.2021 10:07

На території Степанівської селищної ради проживають родини з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах. Українська Церква Християн Віри Євангельської вирішила підтримати ці родини, подарувавши продуктові набори. 25 лютого 2021 року представники селищної ради відвідали вищевказані родини з метою обстеження умов проживання. Разом з комісією був присутній представник Української Церкви Християн Віри Євангельської – Віктор Віталійович Клец, який дарував продуктові набори разом з корисними інформаційно-просвітницькими  матеріалами, календарями.  Такі набори отримали 30 родин з дітьми по свій території Степанівської селищної ради (смт. Степанівка, с. Новосуханівка, с. Косівщина, с. Малі Вільми,  с. Надточієве).