Про скликання позачергової 3 сесії восьмого скликання

Дата: 22.02.2021 18:33

Скликати  позачергове засідання 3 сесії восьмого скликання 24 лютого  2021 року о 14-00 годині в приміщенні Степанівської селищної ради,

На розгляд сесії винести наступні питання:

1. Про внесення змін до рішення Степанівської селищної ради від 23.12.2020 року «Про бюджет Степанівської селищної об’єднаної  територіальної громади на 2021 рік»

2. Про внесення змін до «Програми соціально-економічного розвитку території  Степанівської селищної ради Сумського району на 2021 рік».

3.  Про   внесення змін до рішення першої сесії  від   23.12.2020 року   про затвердження програми  соціального захисту населення  Степанівської селищної ради  на 2021  рік

4. Про внесення змін до рішення першої сесії 8 скликання І пленарного засідання від 01.12.2020 року «Про затвердження структури, загальної чисельності апарату та виконавчих органів Степанівської селищної ради».

5. Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення плати за землю на території Степанівської селищної ради на 2021 р

6. Внесення зміни до рішення 30 сесії 7 скликання від 02.07.2020р. «Про встановлення податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки на території Степанівської селищної ради на 2021 рік»

7. Про затвердження передавального акту Косівщинської сільської ради.

8.  Про затвердження передавального акту Новосуханівської сільської ради.

9. Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс Амбулаторії первинної медичної допомоги за адресою: вул. Промислова, смт.Степанівка, Сумський район, Сумська область

10. Про  безоплатну передачу майна з балансу селищної ради  на баланс Управління освіти культури молоді і спорту Степанівської селищної ради

11. Про внесення змін до рішення першої сесії «Про утворення виконавчого комітету ради, визначення його чисельності, затвердження персонального складу»

12. Про затвердження старости  сіл Підліснівка, Новомихайлівка, Миловидівка, Олександрівка, Білоусівка, Степне, Червоний Кут

13. Про внесення змін до першої сесії 8 скликання від 01. 12.2020 року «Про покладення обов'язків по державній реєстрації актів цивільного стану та призначення відповідальної особи за облік, зберігання та витрачання бланків свідоцтво».

14. Про внесення змін до першої сесії 8 скликання  від 01.12.2020 року «Про покладення обов’язків по вчиненню нотаріальних дій».

15. Про затвердження Статуту в новій редакції  Комунального закладу «Дитячо-юнацька  спортивна школа» Степанівської селищної ради  Сумського району Сумської області.

Земельні питання

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування соціально-економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва,  провести 24 лютого о 12-00.

Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва провести 24 лютого о 12-00.