Звернення Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША до Дня пам’яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 19.02.2021 10:52

Шановні жителі Степанівської громади!

20 лютого український народ вшановує Героїв Небесної Сотні, які заплатили своїм життям за європейське майбутнє України, незалежність і свободу нашої держави.

Нинішнє покоління українців наочно продемонструвало активність та небайдужість до подальшої долі своєї країни. За підтримки патріотично налаштованих жителів України вистояв Майдан і відбулась Революція Гідності.

Боротьба Майдану завершилась перемогою над злочинним режимом тодішньої влади.  Але боротьба за самовизначення, за право бути господарями на своїй землі і досі триває на сході нашої держави.

Ті буремні події 2014 року змінили Україну і кожного громадянина, навчили всіх бути небайдужими, брати на себе відповідальність і відстоювати незалежність своєї країни до останнього подиху.

Сьогодні ми віддаймо шану патріотизму і мужності Героїв Небесної Сотні. Схиляємо голови перед подвигом тих, хто ціною власного життя відстояв право держави йти демократичним шляхом!

До вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні долучилися також учнівський та педагогічний колективи Степанівської філії Степанівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, які 19 лютого 2021 року в рамках виховного заходу «Лиш у снах до них серденька заглядають зтиха в гості» оформили виставку «Алея Небесної Сотні» біля адмінбудівлі Степанівської селищної ради.

У цей день бажаю, аби на нашій землі, панували мир і злагода, а нашій державі – процвітання, сили і свободи.

Будьмо справжніми патріотами своєї держави, любімо Україну, своїми справами наближаймо мир та добробут на рідній землі!

Слава Україні! Героям Слава!

Голова Степанівської територіальної громади

Володимир ЛУКАШ