Проведено апаратну нараду

Дата: 16.02.2021 10:20

15 лютого 2021 року Степанівський селищний голова Володимир Лукаш провів апаратну нараду з керівниками структурних підрозділів селищної ради.

На нараді розглянули питання щодо затверджених на 2 сесії селищної ради від 11.02.2021 змін, внесених до галузевих програм розвитку селищної ради, та організацію контролю за їх виконанням.

На нараді піднімалися питання щодо роботи закладів культури селищної ради, зокрема, з питань проведення заходів до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та виплати матеріальної допомоги воїнам-інтернаціоналістам; проведення заходів з нагоди 50-річчя із часу заснування народного літературно-меморіального музею Лесі Українки в с.Косівщина; Дня Героїв Небесної Сотні; заходів до свята «Масляної» тощо.

Піднімалися питання щодо соціального захисту громадян, зокрема, відвідування сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, на території Косівщинського та Новосуханвського старостинських округів; відвідування одиноко проживаючих осіб та сімей опікунів з метою контролю за станом житлових умов та забезпечення предметами першої необхідності.

У ході проведення наради обговорили питання укладання угоди про співпрацю з Регіональним сервісним центром ГСЦ МВС в Сумській області з питань надання послуг через відділ «ЦНАП» Степанівської селищної ради щодо обміну водійських посвідчень, видачі нових посвідчень замість втрачених, перереєстрації транспортних засобів тощо.

Також обговорили питання щодо забезпечення вуличного освітлення населених пунктів селищної ради, очищення та посипки доріг.

За підсумками обговорення питань були надані відповідні доручення.