Дата: 12.02.2021 15:22

Найменування і місцезнаходження закладу

Комунальний заклад «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Степанівської селищної ради;

42305  вул. Центральна, 46, смт. Степанівка,  Сумський район, Сумська область

Найменування посади та умови праці

Директор Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради.

Посадовий оклад директора відповідає 15 тарифному розряду Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці. Передбачаються надбавки за вид педагогічної діяльності,  вислугу років, за престижність праці, матеріальна допомога на оздоровлення.

Кількість конкурсних посад Комунального закладу «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Степанівської селищної ради

Директор – 1 посада.

Кваліфікаційні вимоги до претендентів на посаду директора

Посаду директора Комунального закладу  «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників» Степанівської селищної ради може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу  педагогічну освіту ступеня не нижче магістра (спеціаліста) та стаж педагогічної роботи та/або науково-педагогічної роботи не менше п’яти років, за станом  здоров’я може виконувати  професійні обов’язки та яка пройшла конкурсний відбір і визнана переможцем конкурсу відповідно до Порядку.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі, кінцевий термін і місце подання документів

Особа, яка претендує на зайняття вакантної посади директора Комунального закладу «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників»  надає  такі документи:

заява про участь у конкурсі;

згода на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

копії паспорта (ID-картки) громадянина України;

автобіографія або резюме довільної форми;

копії документів про освіту, науковий ступінь, вчене звання;

копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше п’яти років на день їх подання;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідка про відсутність судимості;

довідка про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи  подаються  претендентами особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа).

До участі в конкурсі не може бути допущена особа, яка:

є недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

має судимість за вчинення злочину;

позбавлена права обіймати відповідні посади;

за рішенням суду визнана винною у вчиненні корупційного правопорушення;

підпадає під заборону, встановлену чинним законодавством.

Документи приймаються з 15 лютого по 24 лютого  2021 року (кінцевий термін подачі документів 24.02.2021 15:30 год.)

Документи подаються до управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради за адресою:

42305,  вул. Центральна 46,  смт. Степанівка,  Сумський район, Сумська область.

Дата та місце початку конкурсного відбору,

його складові

Конкурс відбудеться 01 березня 2021 року (початок   о  9:00 год)  у приміщенні управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради за адресою:

42305,  вул. Центральна 46,  смт. Степанівка,  Сумський район, Сумська область.

Конкурсний відбір здійснюється за результатами:

перевірки знання законодавства у галузі освіти, державних стандартів, Національних рамок кваліфікації та інших нормативно-правових актів у сфері освіти;

публічної та відкритої співбесіди державною мовою, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування.

Формою перевірки знань законодавства претендентів на посаду директора  Комунального закладу «Центр професійного розвитку  педагогічних працівників»  Степанівської селищної ради є  тестування.

Перелік питань затверджується конкурсною комісією.

Перелік питань оприлюднюються на сайті управління освіти, культури, молоді та спорту Степанівської селищної ради.

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена   приймати документи для участі у конкурсі

Прохоренко Римма

тел.: 066-318-04-28.