Проведено апаратну нараду

Дата: 08.02.2021 13:28

8 лютого 2021 року під головуванням Степанівського селищного голови Володимира Лукаша відбулася апаратна нарада з керівниками структурних підрозділів селищної ради, на якій було обговорено ряд важливих питань життєдіяльності громади.

На нараді обговорили питання фінансової дисципліни у виконавчому комітеті селищної ради та її структурних підрозділах.

Крім того, розглянуто питання щодо підготовки презентаційних матеріалів для розгляду на черговому засідання сесії селищної ради, що відбудеться 11.02.2021, зокрема, щодо звітування про виконання місцевого бюджету та галузевих програм за підсумками 2020 року.

Також піднімалися питання щодо завершення процесу передачі майна, активів та зобов’язань Косівщинської та Новосуханівської сільських рад та затвердження відповідних передавальних актів; підписки районної газети «Вісті Сумських громад» для пільгової категорії громадян; підготовки заходів з нагоди 50-річчя із часу заснування народного літературно-меморіального музею Лесі Українки в с. Косівщина та заходів до свята «Масляної» тощо.

За підсумками розгляду питань були надані відповідні доручення.