Звернення Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з нагоди Дня пам’яті Героїв Крут

Дата: 29.01.2021 13:22

Шановні жителі Степанівської громади!

Україна 29 січня вшановує пам'ять Героїв битви під Крутами.

Крути – одна з трагічних і водночас легендарних сторінок в історії українських визвольних змагань 1917-1921 років.

Сьогодні ми згадуємо юних хлопців – справжніх Героїв, які віддали життя за незалежність нашої держави у 1918 році.

Бій під Крутами – це символ патріотизму, відданості і любові до України. Це –  подвиг юних добровольців, які сміливо стали на захист української державності в ім'я нашої свободи і права українців жити у власній країні.

Цей День назавжди залишиться в нашій пам’яті. День подвигу та прикладу для майбутніх і нинішніх поколінь. День надії і любові до своєї вітчизни. День пам’яті Героїв Крут.

Тож сьогодні ми схиляємо голови в глибокій пошані перед світлою пам’яттю тих відважних юнаків. Вони завжди залишаться Героями та  взірцем палкої любові до Батьківщини.

Слава Україні!

Слава Героям Крут!