Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 29.01.2021 13:07

28 січня 2021 року під головуванням селищного голови Володимира Лукаша відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради, на якому розглянуто 45 питань порядку денного.

На засіданні підведено підсумки виконання бюджету та бюджетів за 2020 рік, виконання галузевих програм за 2020 рік.

Про виконання бюджету Степанівської селищної об’єднаної громади доповів Сергій Кривець, начальник управління фінансів та економічного розвитку селищної ради, фахівці Косівщинської і  Новосуханівської сільських рад Надія Зікрата та Тетяна Євтушенко.

Фактично за звітний період до бюджету Степанівської селищної об’єднаної територіальної громади надійшло 62 535 370,40 гривень, з них: до загального фонду – 58 625 017,90 гривень (102,2 відсотка до затверджених обсягів на рік), спеціального фонду – 3 910 352,50 гривень (151,9 відсотка).

По Косівщинській сільській раді - 7 633 327 гривень, доходи загального та спеціального фонду затверджено в сумі 7  679 285,81 грн.

По Новосуханівській  - 3309374,33 гривень, дохіди загального фонду становлять  3247127,71 гривень, видаткової 3919453 гривень. Доходи спеціального фонду затверджено у сумі 62246,62 гривень, видатки – 171329 гривень. Фактично за цей період до бюджету надійшло 3309374,33 гривень (55,5%), з них до загального фонду – 3247127,71гривень (82,6%).

У ході засідання обговорено та погоджено тарифи на послуги з  водопостачання та водовідведення на території Косівщинського старостату, що надаються ФОП Литвиненко Л.І.; погоджено робочий проект «Нове будівництво водопроводу в с.Головашівка Степанівської селищної ради Сумського району Сумської області».

Розглянуто питання щодо підсумків роботи із зверненнями громадян за 2020 рік та питання щодо забезпечення прав дітей, позбавлених батьківського піклування, які попередньо були обговорені на спільному засіданні комісії з питань захисту прав дитини та ради опіки та піклування.

Крім того, розглянуто стан виконання місцевих програм, які будуть надані на затвердження чергової сесії Степанівської селищної ради. Зокрема, щодо соціально-економічного розвитку,  соціального захисту населення, забезпечення окремих категорій громадян пільговим проїздом, розвитку освіти, культури, фізичної культури та спорту, благоустрою територій населених пунктів, фінансової підтримки та розвитку КНП Степанівської селищної ради «Амбулаторія загальної практики-сімейної медицини
смт. Степанівка», забезпечення препаратами інсуліну хворих на цукровий та нецукровий діабет жителів селищної ради, допомоги дітям з рідкісними (орфанними) хворобами тощо.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.

На завершення Володимир Лукаш подякував присутнім за злагоджену та плідну роботу.