Привітання Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з Днем Соборності України

Дата: 22.01.2021 13:33

Шановні жителі Степанівської громади!

Щиросердечно вітаю Вас з одним із найважливіших національних свят України – Днем Соборності!

Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що ми – єдиний народ. І головною, незаперечною, неперехідною цінністю для всіх нас є незалежна, соборна держава.

День Соборності особливий для нас ще й тому, що ми бережемо пам’ятні усім нам ідеали Революції гідності, повноправно усвідомлюємо себе частиною європейської спільноти.

Сьогодні ми маємо розуміти те, що лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої, вільної й демократичної України, якою пишатимуться наші нащадки.

Щиро бажаю жителям Степанівської громади міцного здоров'я, достатку і злагоди в родинах, сил та натхнення, миру, успіхів та нових досягнень на благо рідної землі! Нехай все задумане на користь і благо нашої країни та її нації буде успішно реалізоване!

В єдності – наша сила! Миру вам і Божої Благодаті!

З повагою

Голова Степанівської територіальної громади                              Володимир ЛУКАШ