Офіційний сайт Степанівської селищної територіальної громади
Сумська область, Сумський район
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

ОГОЛОШЕННЯ про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Дата: 12.01.2021 15:12
Кількість переглядів: 171

 

                                Додаток 3

до Порядку передачі документації

для надання висновку з оцінки впливу на довкілля

та фінансування оцінки впливу на довкілля

 

 

 

(дата офіційного опублікування в Єдиному реєстрі з оцінки впливу на довкілля (автоматично генерується програмними засобами ведення Реєстру, не зазначається суб’єктом господарювання)

 

20196243929

 

(реєстраційний номер справи про оцінку впливу на довкілля планованої діяльності)

 

ОГОЛОШЕННЯ
про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

Повідомляємо про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності, зазначеної у пункті 1 цього оголошення, з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.

1. Планова діяльність.                                                                                                                    
            Об’єктом планованої діяльності є розміщення установки з виробництва асфальтобетонних сумішей ДС-158 за адресою: 42305, смт. Степанівка, вул. Будівельна, буд. 1, Сумського району Сумської області з метою виробництва асфальтобетонних сумішей для будівництва автомобільних доріг. Планова діяльність здіи?снюватиметься на підставі договорів оренди земельної ділянки площею 0,4961 га. Потужність асфальтобетонної установки ДС-158 становить: 56 т/год (паспортна продуктивність) та 5000 т/рік (фактична планована продуктивність) асфальтобетонних сумішей. Асфальтобетонна установка ДС-158 є сучасним устаткуванням, що забезпечує оптимально економний режим роботи, підвищує культуру виробництва, надійність безвідмовної роботи обладнання та зводить до мінімуму вплив на навколишнє середовище завдяки сучасному пилогазоочисному устаткуванню. При виготовленні асфальтобетону використовуються інертні матеріали (відсів, щебінь, мінеральний порошок). Просушування та нагрів інертних матеріалів відбувається в сушарному барабані обертового типу. В сушарному барабані використовується сучасний, високоефективний та екологічно безпечний пальник, що в якості палива використовує дизельне пальне. Все обладнання, що передбачається встановлювати на земельній ділянці, площею 0.4961 га, призначене для виготовлення асфальтобетонних сумішей, використовуються в дорожньому та інших видах будівництва по якості, складу та сировині, що відповідає вимогам ДСТУ Б.В.2.7-119-20063 чи ГОСТ 9128-2009. Термін експлуатації? об’єкту 20 років.                                                                                                                                 
(загальні технічні характеристики, у тому числі параметри планованої діяльності, потужність, довжина, площа, обсяг виробництва тощо), місце
                                                                                провадження планованої діяльності)

2. Суб’єкт господарювання.                                                                                                            
            ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДСВІТ-УКРАЇНА», (код згідно з ЄДРПОУ 40921530), юридична адреса: Україна, 40022, м. Суми, вул. Тополянська, 14., тел: (0542) 25-00-09. Контактний телефон: Кровіков Олег Анатолійович – директор, (098)925-86-33, email:budsvit.uk@gmail.com.
 (повне найменування юридичної особи, код згідно з ЄДРПОУ місцезнаходження юридичної особи або місце провадження діяльності фізичної особи
                                                 - підприємця (поштовий індекс, адреса), контактний номер телефону)

3. Уповноважений орган, який забезпечує проведення громадського обговорення.                  
            Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації, м. Суми, пл. Незалежності, 2, контактна особа – Шкробот Інна Вікторівна, тел: (0542)-77-08-61.                        
                       
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

4. Процедура прийняття рішення про провадження планованої діяльності та орган, який розглядатиме результати оцінки впливу на довкілля.                                                                             
           
Дозвіл на виконання будівельних робіт, що видається Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Сумській області, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку виконання підготовчих та будівельних робіт, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 13.04.2011 №466.                                                                                                   (вид рішення про провадження планованої діяльності, орган, уповноважений його видавати, нормативний документ, що передбачає його видачу)

5. Строки, тривалість та порядок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля, включаючи інформацію про час і місце усіх запланованих громадських слухань.     
           
Тривалість громадського обговорення становить 25 робочих днів (не менше 25, але не більше 35 робочих днів) з моменту офіційного опублікування цього оголошення (зазначається у назві оголошення) та надання громадськості доступу до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації, визначеної суб’єктом господарювання, що передається для видачі висновку з оцінки впливу на довкілля. Протягом усього строку громадського обговорення громадськість має право подавати будь-які зауваження або пропозиції, які, на її думку, стосуються планованої діяльності, без необхідності їх обґрунтування. Зауваження та пропозиції можуть подаватися в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді). Пропозиції, надані після встановленого строку, не розглядаються.

 

            Громадські слухання (перші) відбудуться 

 

            Тимчасово, на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання не проводяться і не призначаються на дати, що припадають на цей період.

            Відповідно до Закону України від 18.06.2020 р № 733-IX Про внесення зміни до статті 17 Закону України "Про оцінку впливу на довкілля" щодо запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби (СОVID-19), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, громадське обговорення планованої діяльності проводиться у формі надання письмових зауважень та пропозицій (у тому числі в електронному вигляді).

            Громадські слухання (другі) відбудуться: не передбачено                                                            
                                                (вказати дату, час, місце та адресу проведення громадських слухань)

 

6. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, що забезпечує доступ до звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої доступної інформації щодо планованої діяльності.
            Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації, м. Суми, пл. Незалежності, 2. Контактна особа: Шкробот Інна Вікторівна (0542) 77-08-61.                                             
                       
(зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

 

7. Уповноважений центральний орган або уповноважений територіальний орган, до якого надаються зауваження і пропозиції, та строки надання зауважень і пропозицій.     
            Департамент захисту довкілля та енергетики Сумської обласної державної адміністрації. Поштова адреса: 40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2, e-mail: ovd.sumy@ gmail.com. Контактна особа: Шкробот Інна Вікторівна (0542) 77-08-61.                                                                                                                                 

                        (зазначити найменування органу, місцезнаходження, номер телефону та контактну особу)

Зауваження і пропозиції приймаються протягом усього строку громадського обговорення, зазначеного в абзаці другому пункту 5 цього оголошення.

8. Наявна екологічна інформація щодо планованої діяльності.
Звіт з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності на 121 аркушах та додатки до звіту.           
                        (зазначити усі інші матеріали, надані на розгляд громадськості)

9. Місце (місця) розміщення звіту з оцінки впливу на довкілля та іншої додаткової інформації (відмінне від приміщення, зазначеного у пункті 6 цього оголошення), а також час, з якого громадськість може ознаи?омитися з ними.

1. Товариство з обмеженою відповідальністю «БУДСВІТ-УКРАЇНА», за адресою: 40022, м. Суми, вул. Тополянська, 14, тел: (0542) 25-00-09, з 13.01.2021 року з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00, крім вихідних. Контактна особа – Олег Анатолійович Кровіков (098)925-86-33, email:budsvit.uk@gmail.com.

 

2. Степанівська селищна рада, за адресою: 42305, Сумська обл., Сумський р-н, смт. Степанівка, вул. Центральна, буд. 5., тел: (0542)-778-775, з 13.01.2021 року з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.15, крім вихідних. Контактна особа – Гриценко Андрій Сергійович, тел: (0542)-778-775.                                       
 (найменування підприємства, установи, організації, місцезнаходження, дата, з якої громадськість може ознайомитися з
                                                                                документами, контактна особа)


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь