ОНЛАЙН-КУРС ІЗ ПРОТИДІЇ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ»

Дата: 06.01.2021 11:11

Домашнє насильство не є приватною чи сімейною справою, але є проблемою, що зачіпає суспільні інтереси, і тому вимагає ефективних дій як з боку держави, так і з боку органів місцевого самоврядування.

У 2019 році Координатором проектів ОБСЄ в Україні та студією онлайносвіти EdEra був розроблений новий онлайн-курс із протидії домашньому насильству «ДІМ (НЕ)БЕЗПЕКИ», який доступний за посиланням https://www.nonviolence.ed-era.com та розрахований на широку аудиторію.

Відвідувачі курсу отримають розуміння того, які різні форми може мати домашнє насильство, зокрема фізичне, сексуальне, психологічне та економічне. Запропоновані тексти, лекції та ілюстрації допомагають розібратися у причинах і наслідках, що зумовлюють насильство. Курс є корисним для тих, хто вже працює в цій сфері, а також для тих, хто постраждав від домашнього насильства, або людей, які стали свідками такого випадку. Цей курс надає детальний опис зусиль, яких можна докласти для реагування на ситуацію домашнього насильства за допомогою наявних державних інструментів та ресурсів неурядових організацій.

Сподіваємося, що цей курс сприятиме поширенню обізнаності громадськості про систему заходів спрямованих на запобігання та протидію домашньому насильству.