Привітання Степанівського селищного голови Володимира ЛУКАША з Новим Роком та Різдвом Христовим

Дата: 31.12.2020 07:19

Шановні жителі Степанівської громади!

Прийміть щирі вітання з нагоди Нового Року та Різдва Христового!

Рік, що закінчується, був насичений важливими для країни, нашої громади та для кожного з нас подіями, непростими випробуваннями, напруженою працею. Всі ми разом гідно прожили кожну його мить.

Хочу подякувати керівникам, підприємцям, мешканцям громади, всім, хто не залишився осторонь за плідну співпрацю у справі розвитку Степанівської об’єднаної територіальної громади!

У новий рік ми входимо із новими сподіваннями та мріями на кращі зміни для своєї родини та для свого рідного краю. Здійснення наших сподівань залежить від нашої відповідальності, життєвих поглядів та щоденної кропіткої праці. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.

Від щирого серця бажаю кожній родині здоров’я, радості, затишку та добробуту, здійснення світлих мрій, найамбітніших планів та сподівань, професійних досягнень та творчих злетів.

Хай щастя, тепло, сімейний затишок повсякчас поселяться у Ваших домівках, а Господь дарує мир, спокій та своє величне благословення!

З Новим 2021 роком! З Різдвом Христовим!

З повагою

Голова Степанівської ОТГ                                          Володимир ЛУКАШ