Відбулося засідання виконавчого комітету селищної ради.

Дата: 30.12.2020 11:10

29 грудня 2020 року відбулося перше оновлене засідання виконавчого комітету Степанівської селищної ради 8 скликання, на якому було розглянуто 10 питань порядку денного.

На засіданні були обговорені питання щодо визначення місць для торгівлі на території Косівщинського старостинського округу; роботи комісії з питань поводження з безхазяйними відходами та стихійними звалищами твердих побутових відходів на території Степанівської селищної ради; внесення змін до штатних розписів закладів дошкільної освіти; уточнення поштових адрес домогосподарств Косівщинського старостинського округу.

У ході засідання розглянуті питання щодо забезпечення прав дітей, позбавлених батьківського піклування, які попередньо були обговорені на спільному засіданні комісії з питань захисту прав дитини та ради опіки та піклування.

Також було затверджено план роботи виконавчого комітету селищної ради на І квартал 2021 року.

За підсумками розгляду питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.