Навчання для депутатів місцевих рад

Дата: 09.12.2020 08:39

Сумський регіональний офіс програми «U-LEAD з Європою» запрошує сільських, селищних, міських голів, депутатів місцевих рад Сумської області, обраних на перших виборах в органи місцевого самоврядування 25 жовтня 2020 року, взяти участь в онлайн-семінарах, які заплановано:

9 грудня 2020 року з 10.00 по 13:30 на тему: «Навчання для депутатів місцевих рад.»

Мета заходу: ознайомити депутатів місцевих рад із механізмами реалізації повноважень депутатів місцевих рад, способами взаємодії депутата з виборцями, процедурним аспектами діяльності ради, а саме розглянути наступні питання: статус, права та обов’язки депутата місцевої ради; регламент місцевих рад та робота в постійних комісіях; робота з виборцями та звітування депутатів місцевих рад; антикорупційне законодавство та обмеження в роботі депутатів місцевих рад.

10 грудня 2020 року з 10.00 по 13.10 на тему: «Відкриті дані – додаткові можливості для аналізу місцевих бюджетів для Сумської та Черкаської областей.»

Мета заходу: - ознайомити учасників із можливостями ресурсів з наборами відкритих даних про місцеві бюджети для проведення порівняльного аналізу показників власного бюджету із середніми показниками виконання бюджетів по області, Україні, використання існуючих можливостей для візуалізації цих даних;

ознайомити депутатів та сільських, селищних, міських голів із додатковими можливостями для аналізу місцевих бюджетів, а саме особливостями бюджетного процесу громади; функціоналом державного веб-портал «Open Budget»;  аналізом за допомогою інструмента «Boost»;  іншими інструментами для аналізу місцевих бюджетів.

Прохання на заході мати технічну можливість включити  звук та відео.

З усіх додаткових організаційних питань можна звертатися до Тетяни Коробки: тел. +380 95 5362770+380 67 3461404, email tetiana.korobka@giz.de
    Кроки для того, щоб долучитись до заходу:

1 крок: Натисніть на посилання «Join Microsoft Teams Meeting».

2 крок: Після того як ви перейшли за посиланням у вас має висвітитися 2 кнопки «Завантажити додаток для Windows» та «Натомість приєднатися через браузер». Ви натискаєте на «Натомість приєднатися через браузер».

3 крок: Після того як у вас на екрані з’явилось нове вікно введіть своє ім’я та прізвище і натисніть кнопку «Долучитись зараз».

4 крок: Почекайте декілька секунд і Вас буде приєднано до бесіди!

5 крок: Вітаю! Ви долучились до розмови!

Програма семінару на тему:

"Навчання для депутатів місцевих рад. ОНЛАЙН"