Звітував старший дільничний офіцер поліції

Дата: 08.12.2020 15:25

7 грудня 2020 року у адміністративному приміщенні Степанівської селищної ради  був заслуханий звіт старшого дільничного офіцера поліції Артема Кириченка про стан дотримання правопорядку на поліцейській дільниці та ужиті заходи із запобігання правопорушенням.

Під час звітування дільничним офіцером поліції було надано інформацію про стан криміногенної ситуації на території Степанівської ОТГ та обговорено питання спільних дій та заходів щодо запобігання вчиненню крадіжок з власних осель громадян та попередження шахрайських дій. Працівниками селищної ради було наголошено на проведенні роз’яснювальних бесід з місцевими мешканцями, а особливо з вразливою категорією населення (пенсіонери, одинокі громадяни), як не стати жертвами злочинних посягань, запобігти домашньому насильству та як не стати жертвами шахраїв.

З метою недопущення та попередження протиправних дій злочинців було надано контакти дільничного офіцера поліції та чергової частини Сумського РВП та вручено пам’ятки на правову тематику «Як не стати об’єктом шахраїв» та пам’ятки «Протидія домашньому насильству».