Про скликання ІІ пленарного засідання 1 сесії восьмого скликання

Дата: 04.12.2020 21:29

На підставі розпорядження селищного голови від 04.12.2020 року № 200 відбудеться ІІ пленарне засідання 1 сесії восьмого скликання 09 грудня  2020 року о 13-00 годині в приміщенні Степанівської селищної ради,

На розгляд сесії винести наступні питання:

• Про утворення виконавчого комітету Степанівської селищної ради, затвердження його  кількісного та персонального складу, регламенту роботи виконкому.
  • Про реорганізацію Косівщиньської сільської ради.
  • Про реорганізацію Новосуханівської сільської ради.
  • Про внесення змін до рішення 40 сесії 7 скликання Косівщинської сільської ради від 20.12.2019 року «Про сільський  бюджет  на 2020 рік».
  • Земельні питання.
  • Інші.

Засідання постійної комісії з питань земельних відносин, природокористування, планування соціально-економічного розвитку інвестицій та міжнародного співробітництва,  провести 7 грудня о 13-00.

Засідання комісії з питань фінансів, бюджету, планування соціально- економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва провести 7 грудня о 13-00.