Інноваційно освітня програма Train the Trainers.

Дата: 04.12.2020 08:29

3 вересня 2020 року Офіс у співпраці з Інститутом Маркетингу Естонії реалізують безкоштовну інноваційну освітню програму Train the Trainers.

Це інтенсивна освітня програма, що дозволяє отримати необхідний обсяг знань та досвіду для здійснення консалтингової діяльності в сфері експорту, підкріпленого практичними завданнями, що виконуватимуться на базі реальних підприємств. Наразі, навчання проходять 55 учасників (10 команд) з 13 регіонів України. В рамках кожного модулю впродовж одного місяці учасники працюватимуть на базі реальних компаній, що дозволить понад 60 компаніям отримати безкоштовні консультації, а учасникам отримати навички в різних галузях.

Консолідуючи інформацію отриману в рамках кожного Модулю, команди створюють освітні статті та кейс-стаді, що допоможуть підприємцям у виході на нові ринки. Consultant’s Digest — це підбірка корисної інформації для підприємців, експортерів та консультантів в експорті, що допоможе Вашій компанії у виході на іноземні ринки від учасників інноваційної освітньої програми Train the Trainers для консультантів державного та приватного секторів в сфері експортної діяльності.

Перший випуск Consultant’s digest #1 розкриває тематики маркетингу, брендингу, сторітелінгу, а також Ви зможете знайти для себе інформацію у форматі кейс-стаді про меблевий, поліграфічний та креативний сектори.

Пост на сторінці Фейсбук: